У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Орлова Слобода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлова Слобода:

Актуальний розклад електричок по станції Орлова Слобода містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Орлова Слобода з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 10 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 68 Км, Зуївський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Орлова Слобода відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Орлова Слобода відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6601 Дебальцеве Іловайськ 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Орлова Слобода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Орлова Слобода