У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пелагіївський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пелагіївський:

Актуальний розклад електричок по станції Пелагіївський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пелагіївський з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 21 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Розсипна, 33 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пелагіївський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пелагіївський відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 06.45 1 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 07.34 1 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 18.26 1 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пелагіївський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пелагіївський