У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятківка:

Актуальний розклад електричок по станції П'ятківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують П'ятківка з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 51 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Каташин, Яланець-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції П'ятківка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 13.35 1 хв  13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 18.07 1 хв  18.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 19.50 1 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції П'ятківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятківка