У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Півні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Півні:

Актуальний розклад електричок по станції Півні містить всього 36 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Півні з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 35 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вишняки, Білки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Півні відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Козятин-1, Козятин-1 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Півні відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.16 1 хв  04.17 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.29 1 хв  05.30 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6233-6014 Біла Церква Київ 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.39 1 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.32 1 хв  13.33 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 15.11 1 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.12 1 хв  17.13 Курсує щоденно - переглянути
6210-6026 Козятин Київ 17.13 1 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.27 1 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 19.24 1 хв  19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.56 1 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.38 1 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.39 1 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 22.35 1 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 23.34 1 хв  23.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Півні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Півні