У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плесна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плесна:

Актуальний розклад електричок по станції Плесна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Плесна з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Припутні, Жилинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Плесна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Плесна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Плесна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Плесна