У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пояски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пояски:

Актуальний розклад електричок по станції Пояски містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пояски з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Сарни, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 31 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Тепениця, Рудня-Радовельська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пояски відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пояски відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 05.05 1 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Сарни 11.26 1 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
6482 Сарни Коростень 16.05 1 хв  16.06 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 22.17 14 хв  22.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пояски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пояски