У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 309 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 309 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Пост 309 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 309 Км з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 39 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Пантаївка, Знам'янка-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 309 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 309 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6663 Кременчук Знам'янка 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 309 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 309 Км