У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Постникове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Постникове:

Актуальний розклад електричок по станції Постникове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Постникове з такими станціями і населеними пунктами як Рідкодуб. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 14 хв до пункту призначення Рідкодуб. Найближчі станції та зупинні пункти 48 Км, Торез. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Постникове відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Рідкодуб. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Постникове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502/6602 Іловайськ Рідкодуб 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6546/6604 Іловайськ Рідкодуб 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Постникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Постникове