У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Постникове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Постникове:

Актуальний розклад електричок по станції Постникове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Постникове з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 23 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 48 Км, Торез. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Постникове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Постникове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 06.52 1 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Дебальцеве Іловайськ 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 19.21 2 хв  19.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Постникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Постникове