У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Припутні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Припутні:

Актуальний розклад електричок по станції Припутні містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Припутні з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 53 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Ізяслав, Плесна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Припутні відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Припутні відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.52 1 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Припутні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Припутні