У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путиловичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путиловичі:

Актуальний розклад електричок по станції Путиловичі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Путиловичі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Олевськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 19 хв до пункту призначення Олевськ. Найближчі станції та зупинні пункти Дивлин, Кремне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Путиловичі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Олевськ, Олевськ - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путиловичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6483 Коростень Олевськ 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Путиловичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Путиловичі