У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розпасіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розпасіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Розпасіївка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розпасіївка з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 07 хв до пункту призначення Лантратівка. Найближчі станції та зупинні пункти Степна, Горицвітний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розпасіївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Лантратівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розпасіївка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 14.06 1 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розпасіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розпасіївка

Від станції Розпасіївка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Розпасіївка