У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розпасіївка - Горицвітний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розпасіївка - Горицвітний:

Поточний розклад електричок Розпасіївка - Горицвітний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Розпасіївка і прибуває на станцію Горицвітний о 14 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6491/6490/ сполученням Луганськ - Лантратівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Розпасіївка і Горицвітний цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розпасіївка - Горицвітний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розпасіївка Горицвітний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розпасіївка - Горицвітний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491/6490/ Луганськ Лантратівка 14.07
Розпасіївка
14.17
Горицвітний
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розпасіївка -Горицвітний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .