У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сентянівка - Хороше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сентянівка - Хороше:

Поточний розклад електричок Сентянівка - Хороше включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 45 хв зі станції Сентянівка і прибуває на станцію Хороше о 20 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6365 сполученням Сентянівка - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Сентянівка і Хороше цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сентянівка - Хороше, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сентянівка Хороше ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сентянівка - Хороше можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.05
Сентянівка
05.30
Хороше
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 19.45
Сентянівка
20.10
Хороше
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сентянівка -Хороше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сентянівка — Хороше

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хороше — Сентянівка