У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скосирська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скосирська:

Актуальний розклад електричок по станції Скосирська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скосирська з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 78 Км, 71 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скосирська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скосирська відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 05.34 1 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
6601 Дебальцеве Іловайськ 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скосирська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скосирська