У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Снітинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка:

Актуальний розклад електричок по станції Снітинка містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Снітинка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 46 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Фастів-1, Сорочий Брід. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Снітинка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миронівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Козятин-1, Фастів-1 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.06 1 хв  04.06 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 05.49 2 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6233-6014 Біла Церква Київ 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.19 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.51 1 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 10.52 1 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 15.21 1 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.36 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6210-6026 Козятин Київ 17.01 2 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 19.39 1 хв  19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 22.45 1 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 23.45 1 хв  23.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Снітинка