У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Снітинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка:

Актуальний розклад електричок по станції Снітинка містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Снітинка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 46 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Фастів-1, Сорочий Брід. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Снітинка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Фастів-1, Київ-Пас. - Миронівка, Біла Церква - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.06 1 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 05.49 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.18 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.16 1 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.19 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 08.35 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.52 1 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6024* Фастів Київ 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 16.36 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.33 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 19.47 1 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.45 1 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.45 1 хв  23.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Снітинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Снітинка