У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сорочий Брід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сорочий Брід:

Актуальний розклад електричок по станції Сорочий Брід містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сорочий Брід з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 32 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Снітинка, Вишняки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сорочий Брід відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Миронівка, Київ-Пас. - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сорочий Брід відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202-6008 Козятин Київ 05.36 1 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 05.48 1 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Фастів Київ 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.50 1 хв  08.51 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.40 1 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.38 1 хв  13.39 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.11 1 хв  14.12 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 15.09 1 хв  15.10 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.55 1 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Роток 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 19.30 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 22.31 1 хв  22.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сорочий Брід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сорочий Брід