У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Старовірівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старовірівка:

Актуальний розклад електричок по станції Старовірівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Старовірівка з такими станціями і населеними пунктами як Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 11 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Гроза, Прокопівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Старовірівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Старовірівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6605 Харків Осинове 11.14 1 хв  11.15 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 13.10 1 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Старовірівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Старовірівка