З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ставчани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ставчани:

Актуальний розклад електричок по станції Ставчани містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ставчани з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Містки, Оброшин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ставчани відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сянки, Сянки - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ставчани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6028* Сянки Львів 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6021* Львів Сянки 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6018* Сянки Львів 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6025* Львів Сянки 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6022* Сянки Львів 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6027* Львів Сянки 21.18 2 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ставчани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ставчани