У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степна,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степна:

Актуальний розклад електричок по станції Степна містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Степна з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Розсохуватка, Гусакове, Новоселиця, Тальне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Степна відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Христинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6355* Черкаси Умань 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6356* Умань Черкаси 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6301* Черкаси Христинівка 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Степна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Степна,Черкаська обл.