У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стецівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стецівка:

Актуальний розклад електричок по станції Стецівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стецівка з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 05 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Багачеве, Іскрене, 226 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стецівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Христинівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стецівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302* Христинівка Черкаси 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 10.08 1 хв  10.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 17.02 1 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6301* Черкаси Христинівка 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стецівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стецівка