З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стинава Нижня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня:

Актуальний розклад електричок по станції Стинава Нижня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стинава Нижня з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 01 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Нижнє Синьовидне, Любинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стинава Нижня відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Стрий, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 05.36 1 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 11.38 1 хв  11.39 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 20.00 1 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стинава Нижня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стинава Нижня