У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свердловка - Павлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свердловка - Павлівка:

Поточний розклад електричок Свердловка - Павлівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 49 хв зі станції Свердловка і прибуває на станцію Павлівка о 13 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6955 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Свердловка і Павлівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свердловка - Павлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свердловка Павлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свердловка - Павлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свердловка та Павлівка – 1.9 км. Ціна квитка на електричку Свердловка Павлівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6951 Світловодськ Бурти 05.38
Свердловка
05.42
Павлівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6953 Недогарки Бурти 08.58
Свердловка
09.02
Павлівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.49
Свердловка
13.53
Павлівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свердловка -Павлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свердловка — Павлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлівка — Свердловка