У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Синельникове-1:

Актуальний розклад електричок по станції Синельникове-1 містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Синельникове-1 з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Чаплине, Запоріжжя-2, Лозова, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 32 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Синельникове-2, 239 Км, Івківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Синельникове-1 відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, Запоріжжя-2 - Лозова, Синельникове-1 - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Синельникове-1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Синельникове-1

У населеному пункті Синельникове є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Синельникове