У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Тернопіль:

Розклад поїздів Синельникове-1 Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Городище, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.10, 19.36 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 09.50, 13.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 11.10
Синельникове-1
09.50
Тернопіль-Пас.
22 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 19.36
Синельникове-1
13.00
Тернопіль-Пас.
17 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Синельникове-1