У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Львів:

Розклад поїздів Синельникове-1 Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Львів найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.10, 19.36 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 12.14, 15.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Синельникове-1 - Львів можна від 249.59 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 11.10
Синельникове-1
12.14
Львів
1 д 1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 19.36
Синельникове-1
15.20
Львів
19 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Синельникове-1