У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернавка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка:

Актуальний розклад електричок по станції Тернавка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернавка з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Лавочне, Славське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернавка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156 Лавочне Львів 04.34 1 хв  04.35 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернавка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернавка