У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернове:

Актуальний розклад електричок по станції Тернове містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернове з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Куп'янськ-Вузловий, Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 49 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Зелений Колодязь, Основа, 13 Км, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернове відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гракове - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6560 Куп'янськ Харків 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6559 Харків Куп'янськ 15.00 1 хв  15.01 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 20.48 1 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернове