У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Циганська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Циганська:

Актуальний розклад електричок по станції Циганська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Циганська з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Харків-Левада, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 17 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Діброва, Федорівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Циганська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Ізюм, Ізюм - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Циганська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Харків Ізюм 10.29 2 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 11.33 1 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 16.13 2 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Циганська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Циганська

Від станції Циганська можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Циганська