У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Унава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Унава:

Актуальний розклад електричок по станції Унава містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Унава з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Потіївка, Скригалівка, Нова Волиця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Унава відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Фастів-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Унава відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7033 Фастів Житомир 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034* Житомир Київ 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6491 Київ Житомир 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6494 Житомир Фастів 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Унава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Унава