У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки:

Актуальний розклад електричок по станції Вапнярки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вапнярки з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 56 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Червона Діброва, Глибока-Буковинська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вапнярки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадул-Сірет - Чернівці, Чернівці - Вадул-Сірет. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вапнярки