У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки:

Актуальний розклад електричок по станції Вапнярки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вапнярки з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 56 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Червона Діброва, Глибока-Буковинська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вапнярки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Вадул-Сірет, Вадул-Сірет - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Вапнярки - Чернівці(всі вокзали) від 12.99 грн. (20.7 км)

  • Вапнярки - Вадул-Сірет від 12.99 грн. (11.8 км)

  • Вапнярки - Червона Діброва від 11.00 грн. (2.2 км)

  • Вапнярки - Тисівці від 11.00 грн. (6.2 км)

  • Вапнярки - Чагор від 12.99 грн. (17.1 км)

  • Вапнярки - Космин від 12.99 грн. (14.1 км)

  • Вапнярки - Волока від 12.99 грн. (11.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вапнярки