У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вільшаниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вільшаниця:

Актуальний розклад електричок по станції Вільшаниця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вільшаниця з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 40 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Лепесівка, Вариводки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вільшаниця відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вільшаниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 04.13 1 хв  04.14 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 23.39 1 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вільшаниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вільшаниця