У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вигів:

Актуальний розклад електричок по станції Вигів містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вигів з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Видень, Обвідний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вигів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вигів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 09.55 1 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вигів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вигів