У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вишняки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки:

Актуальний розклад електричок по станції Вишняки містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вишняки з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Сорочий Брід, Півні. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вишняки відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Козятин-1, Житомир - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202-6008 Козятин Київ 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.11 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.01 1 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 12.46 1 хв  12.46 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.33 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.44 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.52 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.33 1 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Біла Церква 19.28 1 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.59 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 20.09 1 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.42 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вишняки