У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вишняки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки:

Актуальний розклад електричок по станції Вишняки містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вишняки з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 38 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти . Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вишняки відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Фастів-1, Миронівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.14 1 хв  04.14 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.19 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 05.58 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.26 1 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.11 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.44 1 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6011 Київ Фастів 10.40 1 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 10.40 1 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6022* Козятин Київ 11.00 1 хв  11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6024 Фастів Київ 12.46 1 хв  12.46 Курсує щоденно - переглянути
6013-6215* Київ Козятин 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240* Київ Миронівка 16.33 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 16.44 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209* Київ Козятин 16.52 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.14 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
7035-36 Київ Роток 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6213 Київ Козятин 19.59 1 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 20.09 1 хв  20.09 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.42 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.38 1 хв  22.39 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.37 1 хв  23.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вишняки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вишняки