У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яланець-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яланець-2:

Актуальний розклад електричок по станції Яланець-2 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яланець-2 з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 40 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятківка, Яланець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яланець-2 відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гайворон - Рудниця, Рудниця - Гайворон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яланець-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 13.24 1 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яланець-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яланець-2