У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яланець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яланець:

Актуальний розклад електричок по станції Яланець містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яланець з такими станціями і населеними пунктами як Гайворон, Рудниця. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 28 хв до пункту призначення Рудниця. Найближчі станції та зупинні пункти Яланець-2, Бершадь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яланець відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рудниця - Гайворон, Гайворон - Рудниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яланець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Рудниця Гайворон 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6271 Гайворон Рудниця 13.12 1 хв  13.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6274 Рудниця Гайворон 18.29 1 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6273 Гайворон Рудниця 19.27 1 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яланець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яланець