У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Юсківці(Терн.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Юсківці(Терн.):

Актуальний розклад електричок по станції Юсківці(Терн.) містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Юсківці(Терн.) з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 48 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Ланівці, Лепесівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Юсківці(Терн.) відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Юсківці(Терн.) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 03.49 1 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 13.31 1 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 23.47 1 хв  23.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Юсківці(Терн.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Юсківці(Терн.)