У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заліщики:

Актуальний розклад електричок по станції Заліщики містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Заліщики з такими станціями і населеними пунктами як Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 48 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Кострижівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Заліщики відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия, Коломия - Заліщики. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заліщики відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Заліщики - Київ від 430.00 грн.

  • Заліщики - Львів від 204.92 грн.

  • Заліщики - Тернопіль від 172.00 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 11.55 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 12.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Заліщики