У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заліщики - Яремче:

Розклад поїздів Заліщики Яремче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Заліщики Яремче найчастіше зупиняються на станціях Кострижівка, Стефанешти, Городенка-Завод, Коломия, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.30 зі станції Заліщики, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 11.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заліщики Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заліщики - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Заліщики - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заліщики – Яремче залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
357 Київ Ворохта 07.30
Заліщики
11.59
Яремче
4 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заліщики -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Заліщики