У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заліщики - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Заліщики Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Заліщики Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Кострижівка, Веренчанка, Кіцмань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.56 зі станції Заліщики, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 22.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заліщики Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заліщики - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Заліщики - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заліщики – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 20.56
Заліщики
22.26
Чернівці
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заліщики -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Заліщики