У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жилинці,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жилинці:

Актуальний розклад електричок по станції Жилинці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жилинці з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Плесна, Ім. П'яскорського. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жилинці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жилинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жилинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жилинці,Хмельницька обл.