У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 40 Запоріжжя — Солотвино


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Солотвино номер 40 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 06.50 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда 40 Запоріжжя - Солотвино пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, Стрий, Воловець, Мукачево, Берегове, Хуст, Тересва.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Солотвино-1 починається від 659.81 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 06.50
Дніпро-Головний 08.31 20 хв  08.51 1 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.21 2 хв  09.23 2 г  31 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.33 2 хв  10.35 3 г  43 хв 
Олександрія 11.46 2 хв  11.48 4 г  56 хв 
Знам'янка-Пас. 12.29 2 хв  12.31 5 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.44 2 хв  13.46 6 г  54 хв 
Біла Церква 16.01 2 хв  16.03 9 г  11 хв 
Козятин-1 18.04 29 хв  18.33 11 г  14 хв 
Бердичів 19.00 2 хв  19.02 12 г  10 хв 
Шепетівка 20.32 2 хв  20.34 13 г  42 хв 
Львів 23.39 26 хв  00.05 16 г  49 хв 
Стрий 01.05 2 хв  01.07 18 г  15 хв 
Сколе 01.35 2 хв  01.37 18 г  45 хв 
Славське 02.07 2 хв  02.09 19 г  17 хв 
Воловець 02.58 2 хв  03.00 20 г  8 хв 
Свалява 03.30 2 хв  03.32 20 г  40 хв 
Карпати 03.42 1 хв  03.43 20 г  52 хв 
Мукачево 03.59 5 хв  04.04 21 г  9 хв 
Батьово 04.32 23 хв  04.55 21 г  42 хв 
Косини 05.09 2 хв  05.11 22 г  19 хв 
Берегове 05.27 2 хв  05.29 22 г  37 хв 
Виноградів-Закарпатський 06.12 3 хв  06.15 23 г  22 хв 
Королеве 06.31 5 хв  06.36 23 г  41 хв 
Хуст 06.58 3 хв  07.01 1 д  8 хв 
Буштино 07.29 2 хв  07.31 1 д  39 хв 
Тячів 07.47 3 хв  07.50 1 д  57 хв 
Тересва 08.05 2 хв  08.07 1 д  1 г  15 хв 
Солотвино-Лікарня 08.29 4 хв  08.33 1 д  1 г  39 хв 
Солотвино-1 08.47 1 д  1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 40 Запоріжжя-1 — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930