З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хуст
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хуст:

Розклад поїздів по станції Хуст включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Хуст можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Солотвино-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 06 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 02 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хуст.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хуст, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 07.01 5 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 11.30 3 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 16.05 3 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Львів 19.41 5 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хуст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хуст