З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солотвино-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Солотвино-1:

Розклад поїздів по станції Солотвино-1 включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Солотвино-1 можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 14 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 44 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 20 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Солотвино-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Солотвино-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 09.02 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 13.10 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 17.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Солотвино-1