З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Виноградів-Закарпатський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Виноградів-Закарпатський:

Розклад поїздів по станції Виноградів-Закарпатський включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Виноградів-Закарпатський можна виїхати за 3 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Солотвино-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 57 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 02 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Виноградів-Закарпатський.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Виноградів-Закарпатський, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
601Л Львів Солотвино 05.52 5 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 10.43 4 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 16.48 3 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Львів 20.49 6 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Виноградів-Закарпатський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Виноградів-Закарпатський