У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 67 Київ — Варшава


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Варшава номер 67 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.13 і прибуває на станцію Варшава Всходня о 14.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 4 хв. Маршрут поїзда 67 Київ - Варшава пролягає по таким станціям як Ковель, Ягодин, Хелм-Головний, Люблін, Наленчув, Демблін, Пулави.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

будьте уважні, по ст.ягодин двері вагонів зачиняються о 06:15, потім митний і паспортний контроль

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.13
Ковель 04.22 48 хв  05.10 9 г  9 хв 
Ягодин 06.10 2 г 50 хв  09.00 10 г  57 хв 
Хелм-Головний 10.46 14 хв  11.00 15 г  33 хв 
Люблін 11.50 5 хв  11.55 16 г  37 хв 
Наленчув 12.19 1 хв  12.20 17 г  6 хв 
Демблін 12.45 1 хв  12.46 17 г  32 хв 
Пулави 13.15 5 хв  13.20 18 г  2 хв 
Варшава Всходня 14.13 19 г 

У розкладі поїзда 67 Київ-Пас. — Варшава Всходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930