У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 67 Київ — Варшава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Варшава номер 67 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.19 і прибуває на станцію Варшава Всходня о 10.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут поїзда 67 Київ - Варшава пролягає по таким станціям як Ковель, Ягодин, Хелм-Головний, Хелм Място, Рейовець, Травники, Свидник Място, Люблін, Люблін-Західний, Наленчув, Пулави Място, Демблін, Пулави.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.19
Ковель 00.57 21 хв  01.18 6 г  38 хв 
Ягодин 02.11 2 хв  02.13 7 г  52 хв 
Хелм-Головний 06.50 8 хв  06.58 12 г  31 хв 
Хелм Място 07.02 1 хв  07.03 12 г  43 хв 
Рейовець 07.16 1 хв  07.17 12 г  57 хв 
Травники 07.30 1 хв  07.31 13 г  11 хв 
Свидник Място 07.49 1 хв  07.50 13 г  30 хв 
Люблін 08.00 8 хв  08.08 13 г  41 хв 
Люблін-Західний 08.14 1 хв  08.15 13 г  55 хв 
Наленчув 08.32 1 хв  08.33 14 г  13 хв 
Пулави Място 08.46 1 хв  08.47 14 г  27 хв 
Демблін 09.00 1 хв  09.01 14 г  41 хв 
Пулави 09.30 1 хв  09.31 15 г  11 хв 
Варшава Всходня 10.15 15 г  56 хв 

У розкладі поїзда 67 Київ-Пас. — Варшава Всходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930