У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 67 Київ — Варшава


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Варшава номер 67 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.26 і прибуває на станцію Варшава Всходня о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда 67 Київ - Варшава пролягає по таким станціям як Ковель, Ягодин, Хелм-Головний, Хелм Място, Рейовець, Травники, Свидник Място, Люблін, Люблін-Західний, Наленчув, Пулави Място, Демблін, Пулави.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.26
Ковель 02.01 22 хв  02.23 6 г  35 хв 
Ягодин 03.20 2 хв  03.22 7 г  54 хв 
Хелм-Головний 06.35 10 хв  06.45 11 г  9 хв 
Хелм Място 06.48 1 хв  06.49 11 г  22 хв 
Рейовець 07.06 1 хв  07.07 11 г  40 хв 
Травники 07.19 1 хв  07.20 11 г  53 хв 
Свидник Място 07.36 1 хв  07.37 12 г  10 хв 
Люблін 07.47 20 хв  08.07 12 г  21 хв 
Люблін-Західний 08.12 1 хв  08.13 12 г  46 хв 
Наленчув 08.27 1 хв  08.28 13 г  1 хв 
Пулави Място 08.41 1 хв  08.42 13 г  15 хв 
Демблін 08.56 1 хв  08.57 13 г  30 хв 
Пулави 09.24 5 хв  09.29 13 г  58 хв 
Варшава Всходня 10.12 14 г  46 хв 

У розкладі поїзда 67 Київ-Пас. — Варшава Всходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728