У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 067К Київ — Варшава


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Варшава номер 067К відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Варшава Всходня о 09.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Наленчув, Пулави Място, Демблін, Пулави.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Хелм-Головний 05.30 1 хв  05.31 10 г  42 хв 
Рейовиц 05.49 1 хв  05.50 11 г  1 хв 
Люблин 06.30 20 хв  06.50 11 г  42 хв 
Наленчув 07.15 2 хв  07.17 12 г  27 хв 
Пулави Място 07.30 1 хв  07.31 12 г  42 хв 
Демблін 07.44 1 хв  07.45 12 г  56 хв 
Пулави 08.12 3 хв  08.15 13 г  24 хв 
Варшава Всходня 09.13 14 г  25 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Всходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31