У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Варшава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Варшава:

Розклад поїздів Київ Варшава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Київ Варшава найчастіше зупиняються на станціях Ковель, Ягодин, Хелм-Головний, Хелм Място, Рейовець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.19 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Варшава Всходня прибувають вони відповідно о 10.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Варшава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Варшава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Варшава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
67 Київ Варшава 18.19
Київ-Пас.
10.08
Варшава Всходня
15 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Варшава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Варшава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Варшава — Київ