У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 896 Фастів — Конотоп


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Фастів - Конотоп номер 896 відправляється зі станції Фастів-1 о 15.52 і прибуває на станцію Конотоп о 21.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 896 Фастів - Конотоп пролягає по таким станціям як Вишневе, Київ-Пас., Видубичі, Бобрик, Ніжин, Хороше Озеро, Черемушки, Бахмач-Київський, Халимонове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 15.52
Васильків-1 16.19 1 хв  16.20 27 хв 
Боярка 16.34 1 хв  16.35 42 хв 
Вишневе 16.44 1 хв  16.45 52 хв 
Київ-Волинський 16.51 2 хв  16.53 59 хв 
Караваєві Дачі 16.59 1 хв  17.00 1 г  7 хв 
Київ-Пас. 17.05 4 хв  17.09 1 г  13 хв 
Протасів Яр Вант. 17.13 1 хв  17.14 1 г  21 хв 
Київ-Деміївський 17.20 3 хв  17.23 1 г  28 хв 
Видубичі 17.25 2 хв  17.27 1 г  33 хв 
Дарниця 17.37 3 хв  17.40 1 г  45 хв 
Бровари 17.56 1 хв  17.57 2 г  4 хв 
Бобрик 18.13 1 хв  18.14 2 г  21 хв 
Бобровиця 18.33 1 хв  18.34 2 г  41 хв 
Носівка 18.53 1 хв  18.54 3 г  1 хв 
Ніжин 19.14 3 хв  19.17 3 г  22 хв 
Приостерний 19.27 1 хв  19.28 3 г  35 хв 
Крути 19.38 1 хв  19.39 3 г  46 хв 
Хороше Озеро 19.48 1 хв  19.49 3 г  56 хв 
Плиски 20.02 1 хв  20.03 4 г  10 хв 
Велика Загорівка 20.10 1 хв  20.11 4 г  18 хв 
Черемушки 20.16 1 хв  20.17 4 г  24 хв 
Старий Луг 20.21 1 хв  20.22 4 г  29 хв 
669 Км 20.26 1 хв  20.27 4 г  34 хв 
Бахмач-Київський 20.33 1 хв  20.34 4 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 20.39 2 хв  20.41 4 г  47 хв 
Хутір Халимонове 20.48 1 хв  20.49 4 г  56 хв 
Халимонове 20.55 1 хв  20.56 5 г  3 хв 
Кукілка 21.04 1 хв  21.05 5 г  12 хв 
Конотоп 21.12 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 896 Фастів-1 — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031