У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мотовилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мотовилівка містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мотовилівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Миронівка, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Фастів-1, Корчі, Білки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мотовилівка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Київ-Пас., Миронівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6004 Фастів Київ 05.08 1 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 05.50 7 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6010 Фастів Київ 06.37 7 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6231-6012 Миронівка Київ 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6204-6016 Козятин Київ 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 10.01 10 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6206-6018 Козятин Київ 11.12 14 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 13.10 1 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 13.24 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.25 1 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 16.32 1 хв  16.33 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.41 1 хв  16.42 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.20 1 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Біла Церква 19.08 9 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мотовилівка

Від станції Мотовилівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мотовилівка