У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мотовилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мотовилівка містить всього 41 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мотовилівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Святошин, Фастів-1, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 28 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Білки, Корчі, Фастів-1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мотовилівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Миронівка, Миронівка - Київ-Пас., Київ-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.24 1 хв  04.25 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.29 1 хв  05.30 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.14 13 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 06.36 8 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 06.59 26 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.39 1 хв  07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6545 Святошин Фастів 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.49 1 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009 Київ Фастів 09.49 1 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207* Київ Козятин 10.23 8 хв  10.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6022* Козятин Київ 11.11 15 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6024* Фастів Київ 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 13.10 1 хв  13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6215* Київ Козятин 13.24 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026* Козятин Київ 14.32 1 хв  14.33 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
884К Фастів Зернове 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.41 1 хв  16.42 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.38 7 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
7035-36 Київ Роток 19.08 9 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Фастів Київ 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6029-6213 Київ Козятин 19.48 1 хв  19.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
882-881 Славутич Фастів 22.13 1 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 22.27 1 хв  22.28 Курсує щоденно - переглянути
6038 Фастів Київ 22.52 1 хв  22.53 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.27 1 хв  23.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мотовилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мотовилівка

Від станції Мотовилівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Мотовилівка