У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

68 Км - Хороше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 68 Км - Хороше:

Поточний розклад електричок 68 Км - Хороше включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 48 хв зі станції 68 Км і прибуває на станцію Хороше о 20 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6365 сполученням Сентянівка - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями 68 Км і Хороше цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 68 Км - Хороше, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 68 Км Хороше ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 68 Км - Хороше можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6471 Сентянівка Родакове 05.20
68 Км
05.35
Хороше
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6365 Сентянівка Родакове 19.48
68 Км
20.03
Хороше
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 68 Км -Хороше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 68 Км — Хороше

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хороше — 68 Км