У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше - 68 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хороше - 68 Км:

Поточний розклад електричок Хороше - 68 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 54 хв зі станції Хороше і прибуває на станцію 68 Км о 19 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6364 сполученням Родакове - Сентянівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Хороше і 68 Км цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хороше - 68 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хороше 68 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хороше - 68 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.24
Хороше
04.39
68 Км
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.54
Хороше
19.09
68 Км
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хороше -68 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хороше — 68 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 68 Км — Хороше